Читай.net     
♦ Происшествия

Ощадбанк пограбувала молода співробітниця зі своїм залицяльником

Ощадбанк пограбувала молода співробітниця зі своїм залицяльником
В Московській області правоохоронними органами розслідується велика крадіжка грошей, які були викрадені з місцевого відділення Ощадбанку. Попередня версія вказує на те, що викрадачами були молода співробітниця банку зі своїм коханим. Молодим людям вдалося обчистити банк на двадцять один мільйон рублів. Дівчина і її хлопець оголошені в розшук. Обоє вони уродженці Волгоградської області. Хлопцю виповнилися двадцять чотири роки, а дівчина на три роки молодше за його.
Як стало відомо, викрадачі проникли в Ощадбанк в сім вечора і з легкістю оволоділи сумою в двадцять один мільйон рублів. Потім зловмисники сховалися разом з грошима.
Пропажа була виявлена після того, як один з банківських охоронців побачив зірвані пломби на сейфі. Він і викликав поліцію. В ході розслідування встановлено, що касиром-операціоністом були викрадені ключі у управляючої. Касир зробила дублікати, щоб пізніше скористатися ними і безперешкодно відімкнути сховище з грошима.
Грабіжники зробили спробу відключити відеоспостереження, проте цього їм не вдалося зробити. Тому по знятих кадрах поліція змогла встановити особу підозрюваних.
Перш ніж викрасти гроші дівчина повідомила батькам, що хоче відпочити в Сочі і Абхазії. Після огляду квартири викрадачки з'ясувалося, що приготовані до відпочинку речі не тронуті як, ніби її спішно покинули. Проте в поліції вважають, що це може бути відволікаючим маневром і план пограбування обдуманий закоханими вже давно.

Опубликовано: 17.08.2015 15:49

Сбербанк ограбила молодая сотрудница со своим ухажеромВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia