Читай.net     
♦ Происшествия

У Ніцці в День бруду постраждали учасники забігу

У Ніцці в День бруду постраждали учасники забігу
У Франції на популярному курорті Ніцца проводився щорічний забіг у бруді. Тридцять учасників забігу отруїлися і були негайно доставлені в лікарню. Всього в цьому популярному змаганні, яке проходило днями, брало участь близько восьми тисяч чоловік.
За повідомленням медиків, потерпілих, доставлених в лікарню, обстежували і виявили у них ознаки гастроентериту. Це інфекційне захворювання супроводжується хворобливими спазмами шлунку, діареєю і блювотою. Поки про стан пацієнтів нічого не говориться.
Досі невідомим залишається, за яких обставин могли отруїтися учасники забігу. Через два дні організаторами заходу було розміщено оголошення на офіційній сторінці, в якому вони обіцяють докласти усі зусилля, щоб встановити можливі причини, із-за яких деякі учасники змагань потрапили в лікарню з розладом шлунку.
Згідно з думкою лікарів, потерпілі могли проковтнути випадково бруд, який міг бути заражений бактеріями.
День бруду є щорічним заходом, який традиційно проводиться в Ніцці або в Парижі. Згідно з правилами цього заходу, учасникам необхідно пробігти тринадцять кілометрів, а також здолати двадцять перешкод. Перешкоди влаштовуються найрізноманітніші. Це і піщані спуски, і круті підйоми, і бар'єри, електричні дроти понад ровами. Також серед перешкод є калюжі, заповнені брудною водою.

Опубликовано: 24.06.2015 12:26

В Ницце в День грязи пострадали участники забегаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia