Читай.net     
♦ Происшествия

Будівельний магнат загинув від рук бандитів

Будівельний магнат загинув від рук бандитів
Трагедія сталася в особняку, який розташований неподалік від будинку Джо Байдена, американського віце-президента. Як з'ясувалося, убиті великий будівельний магнат і його сім'я.
Поліція виявила убитими хазяїна будинку, його дружину і десятирічного сина. Також убита їх хатня робітниця. За словами глави вашингтонської поліції, на тілах загиблих були видні поранення предметами, що колють і тупими. Вбивство усіх чотирьох жертв сталося у будинку, в якому відчувався запах бензину. Представники правоохоронних органів підкреслили, що явних ознак того, що злочинці проникли у будинок насильницьким чином, не було.
Щоб позбавитися від слідів злочину вбивці вирішили підпалити будинок, вартість якого оцінюється в 4,5 мільйони доларів. Пожежники, що приїхали на виклик, виявили на місці тіла убитих.
За розповідями одного з сусідів загиблих, у той момент, коли він вийшов з собакою на прогулянку, він виразно відчув запах гару. При цьому він уточнив, що спочатку спалахнув другий поверх особняка. Чоловік кинувся до будинку і кілька разів постукав. А після того, як йому ніхто не відкрив, він вирішив викликати поліцію. Двері виламали співробітники поліції, які прибули на місце разом з медиками. Всього знадобилося двадцять п'ять хвилин, щоб загасити пожежу. Як розповів свідок події, як тільки пожежа була загашена, з особняка винесли на носилках трьох чоловік. Їх намагалися врятувати лікарі.

Опубликовано: 18.05.2015 16:57

Строительный магнат погиб от рук бандитовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia