Читай.net     
♦ Происшествия

Авіакатастрофа не сталася завдяки дівчині

Авіакатастрофа не сталася завдяки дівчині
Завдяки двадцятидвохрічній пасажирці була виявлена неполадка в авіалайнері. Літак, який слідував рейсом з Тель-Авіва до Москви, почав вирулювати у бік злітної смуги. У цей момент дівчина помітила, що в салоні з'явилися звуки зовсім не характерні для літака. Сторонній шум не був схожий на звуки при зльоті літака. Пасажирка поглянула в ілюмінатор і вирішила, що крило "Боїнгу" має ушкодження. Тому вона вирішила підняти тривогу. Проте бортпровідники не надали ніякого значення зауваженням пасажирки і посилено чинили опір її вимогам припинити зліт літака, щоб провести додатковий огляд його систем.
Рішуча дівчина навідріз відмовилася летіти на цьому лайнері.
Після того, як командир літака дізнався про шум, що піднявся в салоні, йому довелося повідомити про те, що сталося авіадиспетчерові і дати запит про відстрочення вильоту. Згідно інструкції до літака була викликана технічна бригада, щоб зробити додатковий огляд борту. Для повної перевірки технікам знадобилося дві години. Впродовж цього терміну команді лайнера також довелося звертатися за допомогою медиків, оскільки одному з пасажирів стало погано.
В ході перевірки фахівці все-таки виявили несправність, тому рейс довелося відкласти. Пасажирам запропонували летіти іншим рейсом і в Москву вони летіли вже наступного дня.
Завдяки пильності дівчини, яка повідомила про можливу несправність, були врятовані життя великої кількості людей.

Опубликовано: 22.04.2015 21:19

Авиакатастрофа не произошла благодаря девушкеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia