Читай.net     
♦ Происшествия

Декілька сотень нелегалів потонули в Середземному морі

Декілька сотень нелегалів потонули в Середземному морі
В східній частині Середземного моря сталася трагедія. Біля лівійського узбережжя затонув паром з нелегалами з Африканського континенту. Судно перекинулося і понесло з собою до дна близько чотирьох сотень чоловік. Берегова охорона Італії змогла евакуювати тих, що залишилися в живих після катастрофи пасажирів. 144 біженці були доставлені на південь Італії. За повідомленням міжнародних організацій, серед тих, хто загинув і в числі тих, кому вдалося врятуватися, були також і діти.
Про причини трагедії доки нічого не відомо. Судно з мігрантами спрямовувалося до берегів Італії і спочатку нічого не провіщало біду. Стан корабля оцінювався як задовільний. Згідно з припущеннями, пором перекинувся після того, як на горизонті з'явилося італійське судно з береговою охороною. Нелегали, помітивши корабель, усі перебігли на палубу. Баланс був порушений і пором перекинувся. Усе це сталося майже блискавично, оскільки багато пасажирів не встигли оцінити ситуацію і зробити що-небудь для свого порятунку. З'ясувалося, що більшість пасажирів були молодими людьми.
Рятувальні роботи проходили не зовсім гладко. Оскільки до одного з кораблів, який кинувся на допомогу потопаючим, наблизився катер з контрабандистами. Бандити обстріляли судно, яке до слова належало Ісландії, з автоматів. Потім несподівано змінили курс свого катера і віддалилися.
За повідомленням влади Італії, за перші місяці цього року в країні стало на 15 тисяч мігрантів більше. Проте з настанням тепла потік біженців з Африки істотно збільшується.

Опубликовано: 15.04.2015 18:53

Несколько сотен нелегалов утонули в Средиземном мореВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia