Читай.net     
♦ Происшествия

На Камчатці моряки траулера загинули із-за жадності

На Камчатці моряки траулера загинули із-за жадності
За словами моториста траулера, який затонув біля берегів Камчатки, різкий крен судна стався із-за надмірного вантажу при тому, що баластна противага повністю була відсутня.
Трагедія сталася 2 квітня. У холодних водах Охотского моря затонув траулер "Далекий Схід". Це автономне морозильне судно з великою водотоннажністю. Згідно з бортовим журналом, чисельність команди складала 132 людини, четверо їз яких були українці. Місце катастрофи судна розташоване далеко від берега, тому постраждалих моряків довелося доставляти на вертольотах. Кораблі з рятувальниками були вимушені припиняти пошуки, оскільки їм довелося самостійно доставляти поранених на берег. За останніми даними було знайдено 56 тіл загиблих.
Як з'ясувалося, рибалки навантажили на траулер велику кількість риби. При цьому трюми були порожні без баласту. Тому крен, який нестримно збільшувався, вирівнювати було нічим. Море сильно штормило, хвилі піднімалися на висоту в три метри, йшов сніг. Видимість була низькою із-за сутінків раннього ранку. Усе це привело до безповоротного процесу. Першою стала тонути корма, судно йшло на дно носом вгору. Все сталося настільки швидко, що капітан судна не встиг звернутися по допомогу.
За деякими даними, саме трал вагою близько ста тонн при абсолютно порожньому судні, став причиною катастрофи. Із-за азарту капітана, який не міг відмовитися від такого багатообіцяючого улову, загинули люди. Проте, капітан траулера є досвідченим моряком, він в списку кращих капітанів Далекого Сходу.

Опубликовано: 06.04.2015 22:59

На Камчатке моряки траулера погибли из-за жадностиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia