Читай.net     
♦ Происшествия

Центр Лондона бореться з пожежею

Центр Лондона бореться з пожежею
Другий день лондонські борці з вогнем намагаються загасити полум'я в одному з центральних районів міста, Хілборн. Горить підземна електропроводка, прокладена по вулиці Кінгсуэй. Пожежа комунікацій настільки сильна, що в деяких місцях полум'я вибивається прямо з-під землі.
Сильна задимленість і можливість поширення полум'я далі по усьому Хілборну привели до евакуації більше п'яти тисяч працівників офісів, які розташовані у ближніх будівлях. Також пройшла евакуація і у Високому суді британської столиці, оскільки він розташований в небезпечній близькості від кабелів, що горять.
Проте це ще не увесь перелік небезпек, які загрожують центру Лондона. Пожежники побоюються за газопровід, який проходить безпосередньо під електропроводкою, що горить.
В цілях безпеки довелося призупинити роботу деяких довколишніх станцій метро. Вони не працюють ось вже другий день. Також по вулиці Кінгсуэй було перекрито як транспортне, так і пішохідне повідомлення.
За повідомленням одного із співробітників пожежної служби Лондона, вже через день пожежу вдалося локалізувати в межах підземного тунеля. Проте повністю загасити його ще не вдається із-за складнощів доступу до місця пожежі.
Більше ста компаній, які займають офіси в цьому елітному районі, терплять незручності в роботі через цю пожежу. Проте їх робота і робота транспорту по вулиці Кінгсуэй ще не скоро поновиться, повідомив представник лондонської поліції.
Подібне займання технічно складно загасити. Пожежникам доводиться закачувати воду прямо в тунель, щоб захистити труби газопроводу.

Опубликовано: 03.04.2015 18:13

Центр Лондона борется с пожаромВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia