Читай.net     
♦ Происшествия

У Київській області хлопці позбавили училище від грабіжника

У Київській області хлопці позбавили училище від грабіжника
У Білій Церкві небайдужими перехожими був затриманий і переданий до рук правоохоронців чоловік 28-ми років, який викрав у студентів і працівників Білоцерківського профтехучилища гроші і цінні речі. Спокійно пробравшись у будівлю цього учбового закладу, злочинець з легкістю знайшов, чим поживитися. Оскільки чоловік раніше тут вчився, йому не важко було знайти своїх жертв. У студентів і співробітників училища грабіжник викрав два мобільні телефони і чотири гаманці. Але на цьому він не зупинився. Увагу викрадача притягнув сейф. Проте плани зловмисника провалилися, оскільки у момент злому сейфа мимо проходила одна з робітниць учбового закладу.
Пограбування відбувалося, коли учбовий процес був в самому розпалі. Злочинець мав в розпорядженні набір ключів від кабінетів і прекрасно орієнтувався у будівлі, оскільки раніш сам був студентом цього училища. Насамперед грабіжник побував в кабінеті бухгалтерії. Прихопивши з собою сумку однієї із співробітниць учбового закладу, він поспішно втік.
Виявивши, що нічого цінного в сумці не було, зловмисник повернувся на місце злочину. І цього разу його метою був сейф, розташований знову-таки у бухгалтерії. По дорозі він зайшов в роздягальню, прихопив з собою дві мобілки і триі три гаманця.
В мить, коли грабіжник намагався відкрити сейф за допомогою відмички, його побачила одна із співробітниць учбового закладу. Злочинець кинувся до виходу, відштовхнувши жінку. Проте це не зупинило її. Жінка погналася за грабіжником і покликала на допомогу перехожих. Хлопцям, які проходили мимо, вдалося упіймати утікача і відвести його в кабінет директора. Після чого були викликані співробітники міліції.
Злочинець в скоєному зізнався. Власникам повернули викрадене.

Опубликовано: 01.04.2015 20:49

В Киевской области парни избавили училище от грабителяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia