Читай.net     
♦ Происшествия

У Києві пройшла операція по ліквідації нарколабораторії

У Києві пройшла операція по ліквідації нарколабораторії
Київська міліція затримала злочинне угрупування, яке займалося виробництвом і поширенням наркотиків. Нарколабораторію організували в одному з гаражів.
За даними відділу по боротьбі з наркотиками одного з районів столиці, невідома особа відшукувала серед відвідувачів дискотек тих хто бажав придбати наркотики. Була відома тільки марка автомобіля, на якій роз'їжджав наркоділок.
Оперативники оголосили в розшук старі "Жигулі". Автомобіль відповідного забарвлення був знайдений в Дніпровському районі в одному з гаражних кооперативів.
Отримавши дозвіл, співробітники міліції пізно увечері провели обшук гаража. Там вони виявили хазяїна розшукуваного авто і ще двох чоловіків, які учинили опір у момент затримання. І не без грунтовно.
На місці обшуку співробітниками ОБНОН були вилучені сировина для виробництва амфетаміну і устаткування для виробництва цього синтетичного наркотика. Також були знайдені порошкоподібні речовини схожі на марихуану і кокаїн. Усе це було відправлено на експертизу.
Міліція встановила особу затриманих. Усі троє чоловіків раніше неодноразово притягувалися до суду із-за наркотиків. Зараз їм інкримінують одночасно три статті Кримінального кодексу України. Згідно з якими підозрювані звинувачуються в незаконному обігу наркотичних засобів, їх виробництві і зберіганні, використанні устаткування по виробництву наркотиків і в здійсненні насильства відносно співробітників правоохоронних органів.

Опубликовано: 31.03.2015 16:35

В Киеве прошла операция по ликвидации нарколабораторииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia