Читай.net     
♦ Происшествия

ЄС прийме рішення по санкціях проти Росії в червні

ЄС прийме рішення по санкціях проти Росії в червні
У Європі усі жителі ще сподіваються на мирне рішення конфлікту на сході України. Багато країн Європейського Союзу підтримують те, щоб рішення про продовження санкцій проти Росії було прийняте на саміті ЄС в червні. Про це нам заявив голова Європейської Ради Дональд Туск, повідомляє нас "Польське агентство новин".
Виходячи з його слів ми бачимо, що жителі Європи все ще сподіваються на мирне врегулювання ситуації на сході України. Під час свого візиту в США Туск підкреслив про те, що ніхто ще не готовий на силове рішення в українському питанні.
Він повідомляє нам досить цікаву новину про те, що віце- президент США Джозеф Байден на одній із зустрічей з ним, згадав про можливі постачання озброєння на Україну.
Вдень раніше Туск заявляє в інтерв'ю The New York Times, що "деякі європейські політики вірять в те, що є шанс на прояв доброї волі Володимира Путіна і Росії".
"Безперечно, що це питання щодня стоїть на порядку денному, але швидше доки усі хочуть уникнути такого розвитку подій, і нас все ще гріє думка про те, що росіяни незабаром припинять свої агресивні дії на нас. Оскільки на сьогодні ніхто не готовий вирішенню питань військової тематики" - повідомив глава Євроради.
В ході розмови Туск торкнувся теми про те, що в Європі на сьогодні немає консенсусу з приводу постачань зброї в Україну. Також він повідомив нас про те, що рішення про допомогу української армії ніяк не відноситься до сфери повноважень ЄС, і його можуть прийняти окремі держави-члени Євросоюзу. Напередодні Туск констатував про те, що країни ЄС фізично не готові до введення різних додаткових санкцій проти Росії.
Опубликовано: 11.03.2015 21:17

ЕС примет решение по санкциям против России в июнеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia