Читай.net     
♦ Происшествия

Марш феміністок пройшов у Києві

Марш феміністок пройшов у Києві
Вчора, 8 березня в Києві пройшов марш феміністок. Представниці прекрасної половини людства пройшлися маршем по центру української столиці. Про це повідомляє видання «Лівий берег».
У феміністичний марші взяло активну участь досить багато людей. У мітингуючих за основу було гасло з написом "Фемінізм завжди актуальне". Феміністки, під час маршу вони пройшли по вулиці Грушевського аж від станції метро Арсенальна біля Хрещатика. Акція мала масовий характер, чому підтвердженням є кількість учасників та освітлення в засобах масової інформації.
Учасники даної феміністичної акції заявили про те, що під час активних бойових дій на сході, безсумнівно, зростає і кількість насильства, спрямованого проти жінок. І не дивлячись ні на що, при цьому роль жінок у цій війні замовчується. Феміністки заявили, що до тих пір, поки у свідомості громадськості панує образ чоловіка, воїна і захисника, жінки і їхні зусилля, прагнення і справи, залишаються просто без уваги і в тіні. Жінки також беруть активну участь у бойових діях, вони посилено працюють не на полі бою, а в тилу, забезпечуючи порядок поза зоною конфлікту. Копітка щоденна сміховинна професійна робота в різних волонтерських організаціях, а також неоплачувану домашню працю, погодьтеся, досить героїчності заняття, як для слабкої статі.
 Зазначимо, що вчора сам особисто, президент Петро Порошенко, привітав всіх українських жінок з прекрасним святом весни. У п'ятницю також український президент заявив, що 8 березня скасовуватися і переноситися не буде.

Опубликовано: 09.03.2015 18:37

Марш феминисток прошел в КиевеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia