Читай.net     
♦ Происшествия

Пожежі і вибухи женуть людей в Росію

Пожежі і вибухи женуть людей в Росію
Сьогодні, перед КПП «Успенське» спостерігалася величезна пробка з автомобілів, в яких знаходилися громадяни України, які бажають залишити країну і втекти до Росії. Пробка з переселенцями утворилася сьогодні вранці біля КПП.
За словами очевидців, черга з автомобілів з жителями Донбасу утворилася через те, що багато бажаючих, вирішилося покинути Україну, в пошуках порятунку в Росії.
   Ця черга утворилася напередодні сьогодні вранці перед пунктом пропуску "Успенське" в Донецькій області. Про це вранці повідомило агентство Reuters, й опублікувала відповідні фотографії.
Тим часом варто відзначити, що, в самому Донецьку сьогодні гасять численні пожежі, які виникли через триваючі і безперервних обстрілів. У самому місті мають місце численні руйнування у водопровідних і в каналізаційних мережах. Також обстріли пошкодили скління в багатьох будинках.
Відзначимо, що в ніч на 9 лютого в місті Донецьку був вибух, що стався вибух, і вибухову хвилю саму відчули у всіх районах.
За даними міської адміністрації та полку "Азов", на ДКЗХВ був підірваний склад з боєприпасами. За інформацією їхнього лідера Дмитра Яроша, даними вибухом знищено була велика кількість бронетехніки і сепаратистів.
Дмитро Ярош заявив, що всі спрацювали професійно, і було знищено близько 20 «Градів», 200 терористів і 30 машин БК.
Учора українські рятувальники не змогли евакуювати всіх мешканців з Авдіївки, з Дебальцевого, з Новогригорівка, і з Комуни, так як бойові дії посилилися.

Опубликовано: 09.02.2015 19:17

Пожары и взрывы гонят людей в РоссиюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia