Читай.net     
♦ Происшествия

В автокатастрофі розбився Кузьма Скрябін

В автокатастрофі розбився Кузьма Скрябін
Сьогодні, 2 лютого перестало битися серце відомої людини, артиста, шоумена Андрія Кузьменка, відомого, всім як Кузьма Скрябін.Столкновеніе з молоковозом сталося на території Дніпропетровської області. За попередніми даними аварія сталася о 8 годині 20 хвилин ранку, біля села Лозуватка. Від отриманих травм, які були не сумісні з життям, артист загинув на місці аварії. В даний момент правоохоронні органи ведуть розслідування даної події.
Відзначимо, що Андрій Кузьменко, народився в сім'ї інтелігентів, 17 серпня 1968 року, в Львівській області. Разом з Кузьмою на пасажирському кріслі була жінка, яка отримала також серозні травми, була доставлена в сусідню лікарню. Водій молоковоза не постраждав, проте його пасажирка, була госпіталізована.
Учора, 1 лютого він давав концерт в Кривому Розі. Сьогодні ця новина для всіх українців стане трагедією. Тільки вчора, він подарував своїм фанатам останнє своє творіння «Дельфіни». Українці знають Андрія як Талановитого артиста, доброго і чуйну людину. З самого дитинства він мріяв стати стоматологом, проте потяг до музики перебороли мрію. Андрій був причетний до найрізноманітніших телевізійним проектам, які мали популярність не тільки в Україні. Багато ще планів було задумано і не реалізовано.
Вся Україна сьогодні сумує такою втратою. Це нездійсненна втрата для всіх його фанатів, та й для української творчості.
Вся країна висловлює свої щирі співчуття рідним і близьким співака. Нехай земля йому буде пухом.


Опубликовано: 02.02.2015 22:36

В автокатастрофе разбился Кузьма СкрябинВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia