Читай.net     
♦ Происшествия

Путін готовий розпочати переговори, так як гонка озброєнь йому не потрібна

Путін готовий розпочати переговори, так як гонка озброєнь йому не потрібна
Прийшли зовсім недавно відомості про те, що Путін має намір сісти за стіл переговорів, так як йому не потрібна гонка озброєнь. Нічого доброго ця гонка не принесе. Також Росія зобов'язана в свою чергу забезпечити гарантований захист суверенітету, а також надійну територіальну цілісність, і національні інтереси.
Президент Росії Путін оголосив, що Москва має намір відповісти на виклики інших держав, і, не втягуючись при цьому в гонку озброєнь.
Путін заявив також, що вони не мають наміру втягуватися в дорогу гонку озброєння, так як нікому Росія не загрожує, і всі з'являються спірні питання вирішуватиме виключно за столом переговорів. Так Росія має намір чинити надалі, і нічого іншого від неї чекати не доведеться. Про це Путін Володимир сказав під час засідання комісії Військово-промислового комплексу. Інтереси держави повинні враховуватися в першу чергу. «Багато держав ведуть агресивну політику, і вирішують проблеми за допомогою силового впливу, і ми як ніхто інший цього розуміє, до чого призводить напругу протягом довгого часу», -сказав Володимир Путін. Також він додав, що все робиться під шумок розмов про право міжнародного характеру, і з бажанням сісти за стіл переговорів. Рані заявлялося, що Росія не раз порушувала конвенцію світового порядку, тому Україна має намір залучити її до відповідальності за порушення конвенції. Росія, виявляється, спонсорувала світовий тероризм, і це не залишиться безкарним, заявили в Києві.
Нагадаємо, що Україна і все світове співтовариство звинувачують Росію в тому, що вони силою анексували Крим, а також вони причетні до воєнних дій на сході. Саме Росія зазіхнула на територіальну цілісність України.


Опубликовано: 21.01.2015 22:08

Путин готов начать переговоры, так как гонка вооружений ему не нужнаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia