Читай.net     
♦ Происшествия

З 12 січня в Україні почнуть видавати біометричні паспорти

З 12 січня в Україні почнуть видавати біометричні паспорти
Прем'єр України Арсеній Яценюк повідомив, що з понеділка 12 січня, в Україні почнуть видавати нові біометричні паспорти. Заплановано за весь 2015 видати 2, 5 мільйонів таких паспортів. Щорічно, починаючи з цього року, будуть видавати по 2,5 мільйона таких документів.
"Зараз наша Україна знаходиться на потрібній, другою важливою стадії у підготовці до введення безвізового режиму з країнами ЄС. Основним елементом, у відносинах, це введення біометричних паспортів для жителів України. Саме такі паспорти відповідають вимогам європейського стандарту. Це також необхідно, щоб українці отримали право без віз відвідувати країни ЄС », - заявив Яценюк Арсеній Про це він заявив на засіданні уряду сьогодні .
Прем'єр також повідомив, що вже по всій країні встановлено 35 необхідних терміналів, які здатні будуть протягом місяця видати більше 2 тисяч таких паспортів. Заплановано до 15 лютого забезпечити функціонування 606 таких точок з видачі біометричних паспортів
"У 2015 році ми обов'язково дійдемо до необхідної цифри з видачі 2500000 паспортів на рік Для цього ми зараз видаємо 1,5мілліон, а будемо видавати 2,5 мільйона.", - Відзначив прем'єр міністр.
У той же час глава українського уряду зазначив, що всі закордонні паспорти, які зараз є на руках в українців, будуть продовжувати діяти до кінця його терміну дії, і так буде продовжуватися, поки сама людина не побажає поміняти його на біометричний паспорт. Це питання поки перебуває на стадії вирішення і формування.

Опубликовано: 09.01.2015 18:54

С 12 января в Украине начнут выдавать биометрические паспортаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia