Читай.net     
♦ Происшествия

Маршрутку запустили в Сімферополь з Херсона

Маршрутку запустили в Сімферополь з Херсона
Вчора відновили сполучення між Україною і Кримом. До Сімферополя почали курсувати маршрути для тих громадян, які подорожують рейсами Turkish Airlines. Кожну середу, п'ятницю, а також у суботу та неділю, рейси даної компанії будуть відправлятися з України в Крим. Як зазначили експерти, дані маршрутки були запущені для кримських пасажирів, які використовують фірму Turkish Airlines. Це стало необхідним, оскільки раніше було скасовано автобусне сполучення в Криму з Херсона.
Відзначимо, що раніше, наприкінці грудня, Арсеній Яценюк заявив про необхідність транспортної блокади Криму.
Створена раніше "Мобільна група правозахисників" в соціальній мережі Facebook, повідомляє, що дані маршрутки запущені для кримських пасажирів виключно користуються авіакомпанією "Турецькі авіалінії", а так само літаючим рейсом Херсон - Стамбул - Херсон.
Крім цього скористатися даними трансфером можуть і інші пасажири кримських поїздів, які доходять до Херсона. Ці нові рейси здійснюються виключно середу, в п'ятницю, в суботу і в неділю.
Як повідомлялося раніше, з 29 грудня до Криму різко припинилися пасажирські, а також і автомобільні перевезення з української материкової частини. Це, як зазначають українські влади, було зроблено з міркувань української безпеки.
В РНБО відзначили, що всі види транспортного сполучення з Кримом припинені на час, для того, щоб запобігти проникненню на українську материкову частину диверсійних груп і агресорів, під виглядом мирних жителів.

Опубликовано: 07.01.2015 20:19

Маршрутку запустили в Симферополь из ХерсонаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia