Читай.net     
♦ Происшествия

На Донбасі почалася гуманітарна катастрофа

На Донбасі почалася гуманітарна катастрофа
Експерти заявили, що на Донбасі почалася гуманітарна катастрофа у зв'язку з тим, що життя пенсіонерів занепала. Тепер пенсіонери сподіваються знайти порятунок у кабінетах соціальної допомоги та по судах. Було відзначено, що пенсіонерів уряд кинув помирати. Це відбувається, незважаючи на те, що за останні дні значно зменшилися вибухи й обстріли. Однак регіон знаходиться по- колишньому в катастрофічному стані. До цього лиха свою руку приклали не тільки бойовики, але й українська влада. Наприклад в даний момент Семен Семенченко і Володимир Парасюк активно перешкоджають доставці в регіон Донецька гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова. Депутати мотивують свою затримку і перешкоду тим, що це допомога бойовикам, а не мирним жителям. І ось тепер на вустах жителів Донбасу не тема пострілів і бомбардувань, а привид голоду, який невблаганно насувається.
Мешканці кажуть про те, що допомоги більше не буде. Люди все життя пропрацювали, а тепер на старості їх чекає голод і війна. Пенсіонери стоять щодня в чергах кабінетів соціального захисту та судах. Вони вимагають одного, припинити весь цей бардак і дати їм спокійно проводити старість.
Нагадаємо, що Кабінет міністрів скасував всі соціальні виплати в тому регіоні, де правлять силовики. Тепер же пенсіонери змушені за своєю пенсією виїжджати з регіону, вистояти в чергах, щоб стати на облік. Для вікових людей це випробування на міцність. Юристи дану ситуацію коментують тим, що для того, щоб вирішити дане питання необхідно узгодити ряд законодавчих актів. Проте від затягування вирішення страждають мирні жителі.

Опубликовано: 19.12.2014 23:52

На Донбассе началась гуманитарная катастрофаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia