Читай.net     
♦ Происшествия

Кличко має намір знести Будинок профспілок

Кличко має намір знести Будинок профспілок
Віталій Кличко збирається реформувати українську столицю. У його плани входить знесення Будинку профспілок. Крім цього його реформи торкнуться і Андріївського узвозу. Дані перетворення повинні перетворити спуск і зробити його виключно пішохідним.
Нагадаємо, що Будинок профспілок, який сгорел- це один із символів українського Євромайдан. На сьогоднішній день представники київської влади ведуть переговорний процес про долю даного архітектурного місця. Віталій Кличко, займаючи посаду мера Києва, а також головує в міській державній організації, заявив всім, що Будинок профспілок необхідно знести в першу чергу через те, що під час пожата вили пошкоджені конструкції будівлі.
«Зараз йде вирішення даного питання. За попередніми дослідженнями необхідно цей згорілий будинок знести, а на його місці побудувати новий. Конструкції після пожежі була сильно пошкоджена, і тому легше цю будівлю знести і на його місці збудувати нове. Ми неодмінно проведемо конкурс на будівництво нової будівлі на місці Будинку профспілок », - сказав Віталій Кличко.
Також Віталій Кличко акцентував увагу на те, що для будівництва нового будинку на місці Будинку профспілок потрібні чималі фінансові вкладення.
Зміни торкнуться і Андріївського узвозу. Віталій Кличко має намір перетворити його і зробити його пішохідним.
«Візитною карткою міста є Андріївський узвіз. Ми його не збираємося руйнувати, а перетворимо для того, щоб гості і жителі столиці могли без будь-яких перешкод гуляти і милуватися столицею, і купувати сувеніри на пам'ять », - заявив Кличко.

Опубликовано: 17.12.2014 22:42

Кличко Намерен снести Дом профсоюзовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia