Читай.net     
♦ Происшествия

Бойцов з батальйону Айдар заарештували

Бойцов з батальйону Айдар заарештували
УНН підтвердили факт арешту бійців добровольчого батальйону Айдар. Їм пред'явлено звинувачення у вбивстві.
В агентстві стверджують, що даний злочин сталося 18 листопада в Луганській області біля населеного пункту Рубіжне. Під час патрулювання затримані намагалися зупинити автомобіль, водій якого не зупинився на їх попередження. За цей бійці Айдара відкрили стрілянину по машині з автомата.
У підсумку інциденту водій машини загинув на місці, а двоє пасажирів були доставлені у відділення міліції. Там з'ясувалося, що вони місцеві, раніше судимі жителі. У зв'язку з цим військова прокуратура відкрила кримінальну справу за статтею «Умисне вбивство».
Нагадаємо, що добровольчий батальйон Айдар був організований навесні цього року. Його командиром, який брав участь у військових діях на території Донецької та Луганської областей, став Сергій Мельничук.
Правозахисники вже не один раз розповідали про злочини бійців цього батальйону. Зокрема міжнародна організація Amnesty International повідомляла, що серед злочинів Айдаровцев викрадення людей, вимагання, грабежі і т.д. Влада ж відреагувала тільки на деякі з епізодів, в основному на ті, які отримали широкий громадський резонанс.

Опубликовано: 24.11.2014 22:17

Бойцов из батальона Айдар арестовалиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia