Читай.net     
♦ Происшествия

Верховна Рада відмовляється давати право учасникам АТО голосувати за місцем несення служби

Верховна Рада відмовляється давати право учасникам АТО голосувати за місцем несення служби
Сьогодні під стінами Верховної Ради співробітники спецпідрозділів, які в даний момент несуть службу на Донбасі вийшли на пікет з вимогою дати їм можливість проголосувати 26 жовтня на позачергових парламентських виборах, які будуть проводитися в країні. Однак депутати не вважали за потрібне задовольнити їх законне право на вибір, гарантоване кожному громадянину країни конституцією.
Чотири рази даний законопроект виносився на розгляд Радою, але жодного разу потрібної кількості голосів набрано не було.
Сьогодні зібралися депутати намагалися розглянути ті законопроекти, які не встигли розглянути на останньому засіданні, через те, що в вікна будівлі полетіли камені і на вулиці почалися масові заворушення.
Тоді на порядку денному був законопроект, що дозволив би всім учасникам АТО проголосувати в день виборів за місцем несення служби. Зараз виявляється, вони не можуть проголосувати через те, що у них немає н паспортів, ні військових квитків на руках.
Але, незважаючи на присутніх під будівлею людей, даний законопроект так і не був прийнятий радою. Для недопущення заворушень, будинок парламенту було оточено посиленим нарядом міліції.

Опубликовано: 20.10.2014 22:03

Верховная Рада отказывается давать право участникам АТО голосовать по месту несения службыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia