Читай.net     
♦ Происшествия

Порошенко у всьому зізнався

Порошенко у всьому зізнався
Під час зустрічі з журналістами Петро Порошенко визнав факт того, що житлові будинки піддавалися обстрілу з боку української армії. Проте він уточнив, що робили вони це самовільно, порушуючи всі накази.
Він так само заявив: «Що командування українською армією жодного разу не давало такого розпорядження - стріляти по житлових кварталах».
Одночасно з цим обстановка складається таким чином, що знаходяться серед солдат ті, хто порушує накази командування. Проти таких військовослужбовців зараз ведеться розслідування. Так само президент пообіцяв, що всі винні понесуть суворе покарання.
Порошенко порахував, що за час проведення АТО українська сторона позбулася близько 60-65% всієї своєї військової техніки. Він зазначив, що за весь час перемир'я, ті частини, які знаходилися на передовій були відведені. А в одній з частин, виявляється, воює сам старший син Порошенка. Правда, ніяких доказів цьому він не надав.
В даний момент, за словами Порошенка, ведеться будівництво оборонного рубежу.
Керівництво ДНР і ЛНР порахували заяву про сина президента - чистим піар-ходом, адже, як відомо остання хвиля мобілізації в Україні виявилася провальною, ніхто не бажає йти воювати не зрозуміло з ким і не зрозуміло за що.
При цьому, незважаючи на перемир'я, з Донбасу продовжують приходити повідомлення про загибель мирного населення.

Опубликовано: 22.09.2014 20:59

Порошенко во всем созналсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: