Читай.net     
♦ Происшествия

Бійці з «Айдара» обстріляли працівників ДАІ

Бійці з «Айдара» обстріляли працівників ДАІ
Дане НП сталася в середу на виїзді з Харкова на одному з постів ДАІ, де завжди знаходяться міліціонери. За деякими даними це був блок пост в районі Горизонту, на виїзді з міста в Чугуївському напрямку. Як стало відомо, міліціонери зупинили проїжджаючий повз них автомобіль для планової перевірки документів. Саме в цей момент один з пасажирів автомобіля відкрив вогонь у бік працівника міліції. В слідстві чого один з чергували в той час на посаді був поранений. Про те чи є загиблі поки не повідомляється.
Як вдалося встановити слідству, в машині знаходилися бійці добровольчого місцевого батальйону з назвою Айдар. Під час перевірки документів, один з чоловіків, що знаходилися в машині відкрив стрілянину. Як розповіли очевидці, чоловік був явно не в собі, швидше за все перебуваючи в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
Постраждалий міліціонер госпіталізований в місцеву лікарню з вогнепальним пораненням в стані середньої тяжкості. Правоохоронні органи зараз з'ясовують всі деталі того, що сталося.
За деякими даними один з бійців Айдара теж отримав поранення. Яке його стан на даний момент - невідомо. Після нападу міліція відкрила вогонь у відповідь. При цьому так само постраждало не менше 2 автомобілів.
Опубликовано: 18.09.2014 21:09

Бойцы из «Айдара» обстреляли работников ГАИВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia