Читай.net     
♦ Происшествия

Російської бронетехніки в Луганську немає

Російської бронетехніки в Луганську немає
У різних засобах масової інформації раз у раз з'являється інформація про те, що до Луганська увійшла бронетехніка Російської Федерації. РНБО перевірила цю інформацію і дала офіційне спростування. Російської бронетехніки в Луганську, так само як і інших містах Донбасу немає! Про це на брифінгу заявив спікер РНБО. Андрій Лисенко так само розповів, що моніторинг подібних заяв постійно ведеться учасниками АТО.
Він сказав, що: "З'явилася інформація про входження бронетехніки в місто Луганськ. Проте ця інформація представлена досить дивним чином. На деяких ресурсах навіть можна знайти усі деталі пересування цієї колоны, які так само вселяють мало довіри, оскільки виглядають, м'яко кажучи, просто безглуздо. Наша розвідка постійно мониторит ситуацію і про все докладає нам. Тому ми відповідально заявляємо - це фейк! Не зрозуміло тільки хто і з яких причин усе це поширює? Кому це може бути вигідно"?.
Треба сказати, що учора, 19 серпня Дмитро Тымчук, який є координатором групи Інформаційного опору у себе на сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав, що за наявними у нього даними, у вівторок на територію Луганська в'їхала ціла колона різної військової техніки, імовірно з Російської Федерації.
Так само Тымчук стверджує, що в передмісті Луганська вже є дуже багато техніки, приблизно 40 одиниць з якої - важка бронетехніка. А частина з усього цього вже увійшло до міста.

Опубликовано: 20.08.2014 17:15

Российской бронетехники в Луганске нетВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia