Читай.net     
♦ Происшествия

У Києві знову довелося евакуювати пасажирів вокзалу

У Києві знову довелося евакуювати пасажирів вокзалу
Сьогодні у відділення київської міліції поступив анонімний дзвінок з інформацією про мінування Майдану Незалежності і про невідому сумку, яка була виявлена у станції метро з такою ж назвою. А усього лише через 10 хвилин, міліціонери отримали дзвінок від невідомого з повідомленням про мінування Центрального вокзалу столиці.
На кожен з вказаних в анонімці об'єктів були направлені співробітники слідчо-оперативних груп, кінологи і представники ДСНС.
Для проведення усіх необхідних робіт довелося закрити вихід метро, про яке повідомлялося в повідомленні. Була так само повністю перевірена уся прилегла до нього територія.
Керівництво Центрального вокзалу вимушене було евакуювати 350 пасажирів, які в цей час знаходилися на його території і 80 своїх співробітників. Фахівці почали обстеження території на предмет наявності тут вибухових речовин або саморобних пристроїв.
Відзначається так само що за весь час проведення на території південного сходу країни АТО, столична міліція вимушена фіксувати дзвінки, що значно почастішали, з інформацією про мінування того або іншого об'єкту. Так само вже не одного разу зловмисники намагалися порушити роботу 5 каналу, повідомляючи про його мінування.

Опубликовано: 18.08.2014 22:47

В Киеве опять пришлось эвакуировать пассажиров вокзалаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia