Читай.net     
♦ Происшествия

Терорист проти Гелетея

Терорист проти Гелетея

У Слов'янську терорист ледь не підірвав керівництво Міноборони України. 
5 липня наші розвідгрупи увійшли в Слов'янськ, майже одночасно з бійцями приїхав зі штабу АТО міністр оборони Валерій Гелетей разом з групою офіцерів і генералів. 
«Слов'янськ ні зачищений. Банда Гіркіна рятувалася втечею у великому поспіху - вони кинули величезні запаси зброї та боєприпасів, і Гелетей підійшов подивитися на будівлю міськвиконкому, ПЗРК і гранатомети, які виносять з нього. У місті пострілювали - бандити вночі забули сповістити всіх своїх і просто кинули напризволяще кілька десятків подільників. Поруч з Гелетеєм перебувала група з приблизно сімдесяти військовослужбовців ", - пише журналіст Юрій Бутусов у своєму блозі. 
Автор також докладно описує напад на главу Міноборони. 
«Все сталося миттєво: «Граната!» «Лягай!» «Брати живим!» і тут же постріли. Гранатометчік з РПГ-18 «Муха» вибіг з укриття, щоб зробити прицільний постріл. «Муха» була на бойовому взводі, палець був на спусковому гачку - його випередили на якусь частку секунди. Гелетей і супроводжуючі кинулися на землю. За гранатометчику відкрили вогонь кілька бійців. Хто потрапив - невідомо. Гранатометника звалили, він так і не встиг вистрілити, отримавши 4-5 куль», - пише автор. 
«Гелетея і нашу групу врятував найвищий професіоналізм і реакція бійців охорони. Кажуть, це був армійський спецназ Міноборони»- зазначив Бутусов. 

Опубликовано: 08.07.2014 19:10

Террорист против ГелетеяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia