Читай.net     
♦ Происшествия

Смерть мільярдера

Смерть мільярдера
Стало відомо, що в своєму будинку у віці 82 років помер знаменитий мільярдер Річард Меллон Скейф. Смерть наздогнала пенсіонера 4 липня - на наступний після власного дня народження день, 3 липня. Він тривалий час боровся з раком, відвідував різні клініки, але, на жаль, ніякі гроші поки не в силах впоратися з цією страшною недугою. До речі, деяка частка від заощаджень медіамагната відправиться до фонду боротьби з онкологією. Похорон мільярдера пройдуть найближчим часом, а поки йде підготовка до цього важкого заходу. Деякі впливові фігури США вже запрошені на похорон. А адвокати щосили вирішують питання, пов'язані з завищеними небіжчика. Розподіл спадщини ще не визначено.
Народився Скейф в 1932 році в Пенсільванії. Прадідом майбутнього багатія був засновник компанії Mellon & Sons. Тому перед очима юного Річарда проходили всілякі справи сім'ї, тим більше що сім'я займалася нафтовиробництвом, брало участь у банківських справах, а також вело благодійну діяльність. Маленький Річард спостерігав, як великі суми йшли на підтримку дитячих будинків, клінік, якихось спільнот. Тому його зріст як бізнесмена сформувався з раннього дитинства. Коли до нього прийшло усвідомлення участі в сімейному бізнесі, він трохи змінив «маршрут» - не приєднався до бізнесу родини, а заглибився в супутню сферу, в область ЗМІ. У 1969 році він зайнявся випуском власного видання Pittsburgh Tribune-Review, яке з роками стало затребуваним і популярним не тільки серед місцевих жителів. Поступово Річард знайшов статус спадкоємця величезної імперії, але при цьому не забував про благодійність. Вихований у колі певних цінностей, мільярдер цінував свої можливості і вкладав великі суми в різні організації. В основному, його вклади прямували в політичні партії, на підтримку консерваторів і лібералів. (ЗМІ повідомляли, що Скейф спонсорував виборчі кампанії Рейгана і Ніксона в свій час). Але були й виховні, освітні установи, яким дісталися пристойні суми для розвитку. Діяльність Скейфа здійснювалася через некомерційні благодійні фонди, керовані самим же Річардом.
Сьогодні капітал Скейфа налічує 1,1 мільярд доларів. Як розподілиться спадщину між спадкоємцями - поки невідомо. У мільярдера залишилося троє дітей і жінка. Сім'я проживає в Пітсбурзі, тут же відбудуться похорони.
Джерело: http://avufa.ru/.

Опубликовано: 07.07.2014 22:38

Смерть миллиардераВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia