Читай.net     
♦ Происшествия

Всі мирні жителі Донбасу - сепаратисти

Всі мирні жителі Донбасу - сепаратисти

Валерій Голенко, голова Луганської обласної ради, написав відкритого листа президенту України Порошенко, в якому йде мова про результати АТО, ніяк не пов'язаних з війною.
Цілі АТО - не військові інфраструктури, а мирні жителі. За одну тільки минулу середу загинуло 12 мирних жителів, в тому числі 5-річна дитина. На міні Луганського аеропорту підірвалися двоє, один з яких загинув. «В результаті дводенних арт- і авіа обстрілів українськими військами території Луганської області в Станично-Луганському, Краснодонському районах, у містах Сєверодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Луганськ нанесені колосальні пошкодження промисловим, адміністративним і житловим об'єктам», зазначив Голенко.
В результаті артобстрілів та авіаударів пошкоджені приміщення дитячої школи-інтернату в Сєверодонецьку та Луганської школи № 14. Пошкоджено цеху скляного заводу «Пролетар» в Лисичанську, пошкоджені магістральний газопровід в Станично-Луганському районі, є руйнування на території Сєверодонецького хімічного об'єднання «Азот», вуличні газопроводи в селі Воєводівка та Краснодоні. Важко описати, що залишилося від станиці Луганській. «Збройні сили, не вступаючи в безпосередній бойової контакт, завдають ударів по цілях, не пов'язаних з військовою інфраструктурою ополчення. Військові готові знищувати все, щоб відзвітувати перед Вами про сумнівні перемогах », - заявив спікер Луганської облради у зверненні до президента України.

Опубликовано: 03.07.2014 22:13

Все мирные жители Донбасса – сепаратистыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia