Читай.net     
♦ Происшествия

Вчорашні події в ДНР

Вчорашні події в ДНР


Вчора , 28 травня , Бородай повідомив , що Денис Пушилін , голова парламенту Донецької Народної Республіки , повинен публічно озвучити офіційне звернення до Російської Федерації . У ньому йдеться про прохання приєднання до російської держави . Як повідомлялося раніше , Пушилін вже направляв офіційне звернення до РФ , але можливо , що попередній документ не дійшов.

Юрій Ушаков , помічник президента РФ , раніше говорив , що відповідного звернення ДНР до президента він не бачив. «Через мій стіл подібних паперів не проходило. Якщо вона спрямована до нас , то обов'язково прийде » - процитовано Ушаков агентством Інтерфакс .

Про жертви подій у ході АТО Бородай повідомив , що з боку української армії їх ніяк не менше , ніж з боку ополченців , а може і більше. Це ж питання було поставлене раніше меру міста Олександру Лук'янченко напередодні , 27 травня. Він відповів, що в донецьких лікарнях перебуває 43 утіх, що звернулися з травмами. Серед них 42 чоловіків і 1 жінка. За пропискою 8 людина з Донецька , 8 осіб є громадянами Росії , в тому числі з міст Москва , Гудермес і Грозний .

Насчет кавказьких найманців на території Південно-сходу України , Бородай заявив , що горяни колись самі прийшли до царської армії , щоб стати патріотами Росії . І сьогодні вони вільні люди. З Кадировим Бородай нібито не знайомий. Владислав Селезньов , керівник групи інформування про АТО , повідомив , що в рядах ополченців присутні чеченці.


Опубликовано: 29.05.2014 19:13

Вчерашние события в ДНРВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia