Читай.net     
♦ Происшествия

Похорон Рибака відбулися

Похорон Рибака відбулися

Вчора відбулися похорони Володимира Рибака , 42-річного депутата міськради і мера Горлівки. Попрощатися приїхали близько 100 осіб. Труну опускали під державний гімн і під прапором України .
Трагедія почалася 17 квітня в центрі Горлівки. Коли над міськрадою встановили прапор Донецької республіки , Рибак вирішив відновити справедливість і поміняти прапор на український , але активісти йому завадили , виштовхали в прямому сенсі. Не встиг він далеко відійти від міськради , як з'явилася машина , з якої вискочили четверо в масках і заштовхали депутата в машину. З того моменту живим його ніхто не бачив. Через кілька днів у річці Торець знайшли два знівечених тортурами трупа , в одному з яких визнали Рибака. У трупів були розпороті животи , прив'язані мішки з піском , щоб небіжчики не виплили. Впізнала труп чоловіка Рибака , Олена . 13-річна дочка і 25-річний син втратили батька назавжди.
На упізнання довелося їхати двічі: не вдалося з першого разу пробитися через блокпости , та й морг охороняли автоматники . Дружина з однопартійцем Рибака Олександром Ярошенко потрапили в морг тільки з чорного ходу , а потім довго заплутували сліди і сіли в машину тільки в умовленому місці.
До слова , ті люди , які знаходилися неподалік від місця викрадення Рибака і стали свідками трагедії , на даний момент не відповідають за номерами телефонів . Телефони відключені , мабуть , люди бояться за свої життя .

Опубликовано: 25.04.2014 19:10

Похороны Рыбака состоялисьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia