Читай.net     
♦ Происшествия

Вбивство по матеріальним обставинам

Вбивство по матеріальним обставинам


У своїй власній квартирі в Білгород-дністровської області була вбита пенсіонерка. Підозрювані у вбивстві затримани. Ними виявилися молоді люди віком від 17 до 25 років.
Міський відділ міліції Білгород-дністровського району отримав телефонний дзвінок від чоловіка , який стверджував , що в квартирі проживання тещі він виявив її труп. На місце події негайно виїхала оперативна бригада. Був проведений ретельний огляд місця злочину, потім опитування можливих свідків того, що сталося . Міліціонери ходили по квартирах і опитували всіх на предмет останніх відвідувань убитої , її спілкувань з іншими і можливих підозрюваних. Таким чином , оперативники вийшли на слід молодих людей , що проживають в цьому ж районі. Речові докази були зібрані , ряд експертиз проведено, і було потрібно лише затримати підозрюваних.
П'ятеро людей до кримінальної відповідальності не притягувалися , але мали погану славу в районі. Вони ніде не працювали , але бажали жити красиво , тому задумали пограбування з метою заволодіння матеріальними засобами пенсіонерки. Через металопластикове вікно два хлопця проникли в будинок , завдавши смертельні ножові поранення жінці , а троє увірвалися через двері та пограбували житло. Поки відбувався розбій , постраждала померла . Кримінальну справу за фактом вбивства і розбою відкрито. Підозрювані визнали свою провину в скоєному.

Опубликовано: 04.04.2014 20:07

Убийство по материальным обстоятельствамВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia