Читай.net     
♦ Происшествия

Подвійне вбивство в Луганську

Подвійне вбивство в Луганську

Дар'я Старокожко, вдова убитого торік журналіста газети «Вільний репортер» Сергія Старокожко , вимагає в суді моральної та матеріальної компенсації за загибель свого чоловіка . Про це вона повідомила особисто на засіданні суду , яке відбулося у справі про вбивство Сергія Старокожко .
Нагадуємо , що останній був виявлений мертвим на приватній автомийці по вулиці Градусова 20 листопада минулого року. Сергій був не єдиним трупом в тому місці - там знаходився ще один чоловік. Обвинувачені у вбивстві Віталій Нетудихата та Ярослав Орлов повністю визнали свою провину. Але на сьогоднішній день відмовляються говорити в суді при присутності преси , яку вони вимагають вивести із залу суду. Незважаючи на примхи обвинувачених , Дар'я вимагає відшкодування збитку: «Мого коханого не можуть повернути ніякі гроші , але поправити моє здоров'я потрібно терміново . Тому що мій лікуючий лікар стверджує , що загибель чоловіка завдала мені серйозні психологічні травми. І мені доведеться життя працювати з психологами». Сума морального збитку - 700 тисяч гривень , матеріального - 12988 грн. Постраждалі повідомили , що готові виплатити матеріальну частину , але на моральну у них грошей немає.
Максим Комарницький , прокурор , зазначив , що пом'якшуючих обставин для обох обвинувачених немає . Навпаки , їх вина обтяжена алкогольним сп'янінням , в якому вони перебували , завдаючи безліч ударів Старокожко .

Опубликовано: 20.03.2014 19:39

Двойное убийство в ЛуганскеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia