Читай.net     
♦ Происшествия

Активісти вмирають

Активісти вмирають

Майдан став місцем спалаху людського гніву і неправильних дій влади , вважають політики . Зіткнення сил завжди приводить до жертв - це , на жаль , закон людства. І черговим підтвердженням цьому стала смерть одного з активістів Майдану - Романа Сеніка, який прибув до Києва з Львівської області. Під час зіткнення бійців спецпідрозділу і протестуючих на вулиці Грушевського він отримав серйозні травми три дні тому.
Ірина Сех , народний депутат України , голова львівської «Свободи» , повідомила про те , що знаходження потерпілого в лікарні не принесло позитивних результатів . Травми були найсерйознішими: складне поранення в легкому і поранення в руку , що призвело до ампутації кінцівки. Лікарі щосили боролися за збереження життя активісту , але травми виявилися несумісними з діями лікарів. Померлому було всього 45 років.
У департаменті охорони здоров'я при КМДА також підтвердили дані про те , що львів'янин помер у лікарні. Причому , це не перше підтвердження того , що в результаті силового протистояння відбуваються смерті. Офіційно влада зізналася у смерті трьох активістів.
Невідомо, скільки ще смертей потрібно людям , щоб зрозуміти : необхідно сідати за стіл переговорів, а не палити «коктейлі Молотова» і стріляти по беззбройних. Жертви вже не повернуться додому, діти їх не обіймуть, а проблеми залишаться невирішеними і раніше.

Опубликовано: 25.01.2014 17:46

Активисты умираютВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia