Читай.net     
♦ Происшествия

Трупи з Майдану

Трупи з Майдану


У столиці України , де вирують пристрасті на Майдані , є вулиця Оранжерейна , на якій знаходиться морг № 1 і головне бюро судово-медичної експертизи. Надійшла інформація , що міліція почала звозити трупи в морг , причому , по кілька відразу. Про це розповів один з комендантів Майдану.
«Сьогодні на Оранжерейну стали під'їжджати машини , в яких знаходилися трупи людей. Буквально кожні півгодини під'їжджає по машині , тобто трупів достатньо, щоб почати жахатися . Відомо вже про більш двадцяти трупах . Більшість з них - постраждалі в зіткненнях на Грушевського , а також може бути хтось із активістів Автомайдану , яких вчора викрали . Це підтвердили нам в самому морзі. Їх працівники просто в шоці. Трупи звозять до кімнати для бомжів і людей без документів. Ніхто з них поки не пізнаний , бо нікого не пускають. Але на Оранжерейній, 3 є відділення ритуальних послуг , а у тих відеокамери. Кажуть , якщо запросити переглянути ролики з відеокамер , то можна побачити номери машин , які звозили трупи . До речі , звозили самі «беркутівці».
Морг й приміщення судмедекспертизи оточені міліцією. Так як нікого туди не впускають , то депутати вирушили для з'ясування подробиць до начальства бюро. Там повідомили , що « трупи надходять відповідно до постанов правоохоронних органів, та що надійшла від коменданта інформація не підтверджується, але і не спростовується».

Опубликовано: 23.01.2014 17:56

Трупы с МайданаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia