Читай.net     
♦ Происшествия

Хуліган в закладі

Хуліган в закладі

У групу затримання батальйону міліції Управління Державної служби охорони при УМВС України в Миколаївській області надійшов тривожний дзвінок з одного закладу в центральній частині Миколаєва, який знаходиться під охороною ДСО. Співробітникам ДСО повідомили, що в закладі перебуває чоловік, який поводиться самим нахабним чином. Перебуваючи в нетверезому стані, чоловік став нецензурно висловлюватися на адресу працівників закладу, а також приставати до присутніх натякати на фізичну розправу, бити посуд і проявляти явну агресію. Адміністратор закладу спробувала втихомирити нетверезу людину, але це ще більше його розлютило. Не лишалося нічого іншого, як тільки викликати наряд ДСО.
Бригада правоохоронців швидко прибула на місце події і спробувала спочатку заспокоїти хулігана. Але чоловік розійшовся не на жарт і почав погрожувати розправою міліціонерам. Тоді прибула слідчо-оперативна група Центрального РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, яка допомогла затримати хулігана. Його доставили до райвідділу міліції, де з'ясували особу. Бешкетником виявився 28-річний, ніде не працюючий житель Миколаєва, який вже не раз притягувався за аналогічні порушення.
Відкрито кримінальну провадження за фактом хуліганства. Чоловіка чекає або штраф у розмірі 500-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеження волі до 5 років, або арешт до 6 місяців.

Опубликовано: 02.01.2014 18:29

Хулиган в заведенииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia