Читай.net     
♦ Происшествия

Алкоголь перетворює друзів на ворогів

Алкоголь перетворює друзів на ворогів

У Житомирській області Черняхівським районним судом ухвалений вирок молодій людині, що убила свого друга і побратима по алкоголю. 10 років 26-річний хлопець відбуватиме покарання в ув'язненні.
Історія сталася ще напередодні Різдва в селі Клітищі Черняхівського району. Два друзі випивали у будинку вбивці і раптом почали сваритися. З чого розпочалася перепалка - вбивця так і не згадав ні на попередньому слідстві, ні в суді. Щоб довести свою правоту, хлопець схопив сокиру і почав завдавати ударів по товаришеві по чарці. Після відправився спокійно спати, вирішивши, що зумів стати переможцем в спорі. Прокинувшись вночі, він з'ясував, що замість живого товариша по чарці на підлозі лежить труп. І тоді він вирішив його спалити в печі, заздалегідь розчленувавши.
Обгорілий труп виявила мати вбивці. Побажавши розтопити піч, вона трохи не втратила свідомість від побаченого. Але ще більше жаху вона випробувала, коли дізналася, що вчинив це дійство її рідний син.
Експертиза не виявила у підсудного ні алкогольної залежності, ні психічних відхилень. Свої дії хлопець усвідомлював і управляв ними свідомо під час вбивства. Увесь час він прикладався до пляшки, поки робив "чорну" справу, тому що хотів бути в забутті, а може, хотів прикинутися таким, що знаходиться в стані афекту. Але правоохоронці допомогли добитися істини. Докази відсутності у хлопця елементарної моралі не потрібно, тут все зрозуміло і без розслідувань.

Опубликовано: 15.05.2013 18:17

Алкоголь превращает друзей во враговВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia