Читай.net     
♦ Происшествия

Загинула українська модель

Загинула українська модель

У китайській провінції Інчуань загинула в автокатастрофі 22-річна українська модель Оксана. Одні співчувають рідним загиблою, а інші стверджують, що Ксения працювала в Китаї зовсім не моделлю, а повією. Рідні збирають гроші на транспортування тіла додому і незалежну експертизу, щоб з'ясувати істинну причину смерті.
За словами тітки загиблої, Оксана після від'їзду не дзвонила їм, а писала повідомлення. Вона писала, що з нею все добре, а в мережі інтернет з'являлися періодично фотографії з її нових показів. Стверджувати, що писала саме Оксана не можна, але фото є як би показником її життєдіяльності. 10 травня рідним повідомили про аварію, а наступного дня про смерть Оксани. Китайська сторона не відмовила в допомозі. Влада повністю оплачує усі витрати по переправленню тіла на батьківщину. Але рідні все одно продовжують збір грошей, щоб сплатити незалежну експертизу і визначити, чи являється загибла їх Ксюшей. Істина дорожча за усі гроші, вважають вони.
Брудні чутки про роботу Оксани закордоном ображають горе рідних. За їх словами, дівчина була принциповою, сильною, характерною, непитущою і некурящою. Вона завжди оплачувала свою освіту сама, наймаючись на будь-яку роботу. Брала участь в усіх можливих показах, вже відвідувала закордон - Туреччину. Рідні говорять, що ніби відчували нехороше - відмовляли її від поїздки, але Оксана наполягла на своєму і повинна була повернутися через три місяці.

Опубликовано: 14.05.2013 21:26

Погибла украинская модельВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia