Читай.net     
♦ Происшествия

ДТП на Паску

ДТП на Паску


У столиці України на Паску сталася трагедія на вулиці Прирічковій. Під колесами авто загинула 10-річна дівчинка. На величезній швидкості автомобіль "Фольксваген-Пасат" врізався в дитину і навіть не пригальмував. Дівчинка була відкинута метрів на 50-60. Незважаючи на спробу утекти з місця події, водій все ж був затриманий правоохоронцями.
У телефонній розмові з представниками ДАІ останні підтвердили, що ДТП сталося, але ніяких подробиць не повідомили. Прокуратура Оболонського району повідомила, що тримає цю справу на контролі.
Свідки розповіли, як сталася трагедія. На набережній відпочивала компанія місцевих жителів. Увечері батько з дочкою і її 13-річною подружкою відправилися в магазин навпроти, щоб купити продуктів. Батько з подружкою встигли перейти, а дочка забарилася, і у цей момент пролунав глухий удар, промайнув автомобіль і навіть не намагався пригальмувати.
Люди, що неподалік живуть, розповіли, що авто належить деякому Миколі, 20 років, місцевому мажору, що часто п'є у дворі з малолітками. Микола відігнав машину до пляжу, переодягнув куртку і став проходжуватися біля місця трагедії, намагаючись забезпечити собі алібі. Але свідки відразу вказали на нього, і правоохоронці затримали хлопця. І вчасно - якби народ відразу зміркував, що це він вбивця, то просто вчинили б самосуд. На місці загибелі дитини хтось поставив пластикову пляшку з квитами…

Опубликовано: 07.05.2013 22:57

ДТП на ПасхуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia