Читай.net     
♦ Происшествия

Напівфабрикати, небезпечні для життя

Напівфабрикати, небезпечні для життя

Ні у одному місті України житель не застрахований від купівлі нелегально вироблюваного товару, а також від неякісної продукції. Ніби магазин легально працює, товар упакований, значить, продавець повинен відповідати за його якість. Але це на теорії. А в житті частіше буває навпаки. Така неприємна історія сталася з жителями Вінниці. Правоохоронці виявили в складському приміщенні нелегальне виробництво напівфабрикатів, що забезпечує десятки магазинів міста. Природно, що якістю продукції ніхто особливо не цікавився.
У цьому підпільному цеху виготовляли практично усі вироби і напівфабрикати, починаючи з фаст-фуду і закінчуючи пельменями. Під час перевірки виявилось, що ніяких санітарних книжок у працівників, дозвільних документів на виготовлення немає, а умови, в яких велося виробництво, антисанітарні. Співробітники ветеринарної міліції були в жаху, коли побачили, як разом із сміттям на брудних столах лежать піци, булочки, вареники і напівфабрикати. Та і усе приміщення було завалене відходами, немитим посудом і коробками.
35-річний вінничанин не утрудняв себе думками про санітарію. Допомогли налагодити бізнес йому родичі. Слідство встановить, наскільки встиг зашкодити людям цей сімейний підряд. На даний момент склад опечатаний і власникові виданий припис про усунення виявлених недоліків. Власникові загрожує адміністративне покарання.

Опубликовано: 27.04.2013 16:51

Полуфабрикаты, опасные для жизниВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia