Читай.net     
♦ Происшествия

Страшна і загадкова смерть сім'ї

Страшна і загадкова смерть сім'ї

У Іллічівську народ гуде, як потривожений вулик. Сталася подія, що уразила усіх жорстокістю, загадковістю і незвичністю. У замкнутій зсередини квартирі була виявлена ціла сім'я, що складається з трьох чоловік : чоловік з дружиною і сином. Подружжя літнє, синові було вже 50 років. Чоловік був прикований до ліжка ось вже п'ять років, а дружина знаходилася при нім невідступно. До того моменту, як до них кілька місяців тому переїхав жити син, подружжя жили одні.
Усі сусіди перебувають в шоці, говорять, що сусіди були хорошими, особливо хазяйка квартири, яка з усіма контактувала, допомагала радами, дружила з багатьма. З чоловіком сусіди спілкувалися менше унаслідок його хвороби. Оточення упевнене, що це син убив батьків, а сам помер або від серцевого нападу, або від передозування наркотиками. Виявилось, що син вже притягувався до кримінальної відповідальності по двох статтях: зберігання наркотиків і вбивство. За словами сусідів, був він непривітним, не вітався і не спілкувався ні з ким. Ходив на милиці, тому що одна нога віднята.
Відкрита кримінальна справа по статті 115 частина 2. За попередньою версією вбивство вчинив син, тому що на тілах його батьків виявлені численні ножові поранення. Тіло самого сина без слідів насильницької смерті. Тепер правоохоронцям належить з'ясувати причину смерті 50-річного чоловіка, що ймовірно проллє світло на обставини смерті його батьків.

Опубликовано: 25.04.2013 18:22

Страшная и загадочная смерть семьиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia