Читай.net     
♦ Происшествия

Смерть близько клініки

Смерть близько клініки

23 квітня дівчина по імені Ліза Татаринова стала свідком і мимовільним учасником трагічного і вкрай сумного інциденту. Вона йшла по вулиці Саксаганського і побачила, що на тротуарі лежить нерухомий людина в крові і слабо і важко дихає. Близько чоловіки Ліза побачила гаманець і окуляри. Не дивлячись на те, що на вулиці була достатня кількість перехожих, чому-то все воліли проходити повз. Дівчина помітила близько закладу «Пивний на Саксаганського» чоловіка, який був одягнений в штани і білу сорочку (очевидно, співробітник закладу). Чоловік куди-то телефонував, коли Татаринова прислухалася, стало зрозуміло, що він викликає швидку допомогу. Ліза тут же набрала міліцію, там прийняли виклик, подякувала і передала про виклик для виїзду оперативної групи. Тим не менш, утворилася пауза, протягом якої дівчина і працівник закладу почали думати про адекватні дії для надання допомоги потерпілому. Прямо навпроти місця, де знаходився потерпілий, знаходиться приватна клініка Healthy&Happy Україна. Менеджер побіг за лікарем. У цей час Ліза виявила поряд з лежачим чоловіком вогнепальну зброю і ще раз подзвонила в міліцію для того, щоб повідомити про знаходження зброї, а також з проханням поквапитися. У міліції подякували. Через деякий час дівчині передзвонив міліціонер з питанням про потерпілого і попросив почекати - машина їде гранично швидко.
Потім повернувся менеджер заклади і сказав: "У них там приватна клініка, по попередньому запису, і всі лікарі зайняті!"
Після цього дівчина з працівником закладу спробували пульс у закривавленого чоловіка. Пульс був слабко виражений. У цей час під ’ їхала міліція. До них звернулися з проханням сходити в лікарню і привести лікаря. Старший лейтенант пояснив, що в їх обов'язки входить огородження місця злочину. Але Ліза пояснила, що вона охороняла чоловіка протягом 10 хвилин, тому хоча б один з міліціонерів просто зобов'язаний сходити в приватну клініку і привести лікаря. За цей час постраждалий нікуди не дінеться. В клініку пішов сержант, пробув там 3 хвилини, а коли повернувся, сказав, що лікарі не прийдуть. Тоді Ліза Татаринова вирішила перейти до рішучих дій, забігла на територію клініки, представилася репортером великого видання і пообіцяла, що якщо потерпілому найближчим часом не буде надана допомога, вона гарантує закладу антирекламу.
Ліза сказала: "Я журналіст. У вас під вікнами помирає людина. І якщо ви, блядь, не надасте йому допомогу, зараз тут будуть всі камери Радянського Союзу, і Ви поясніть їм про свою попередню запис".
Дівчина на ресепшені була вкрай здивована, але пообіцяла зателефонувати директору. Працівники клініки почали поспішати. Ще через 3 хвилини нічого не сталося, тоді Ліза взяла телефон і сказала що починає дзвонити. Її попросили почекати ще зовсім небагато, і після цього прийшов лікар. Дівчина швидко відвела його до постраждалого чоловіка, але виявилося, що вже пізно. Лікар перебрався через загороджувальну стрічку, почав робити чоловікові штучне дихання, але чоловік не подавав ознак життя. Ще через деякий час прибула швидка допомога. Всі ситуація тривала приблизно протягом 30 хвилин.
Ліза прокоментувала події і різко негативно висловилася на адресу закладів і лікарів, які не мають совісті, але бояться гласності про свої непристойні вчинки. Близько клініки, в якій є фахівці, здатні врятувати життя людині, помирав чоловік і близько 20-30 хвилин йому ніхто не надавав допомогу, тому що «прийом ведеться по запису». На превеликий жаль, справедлива і чесна Ліза відчуває себе винною у смерті чоловіка. Не дивлячись на те, що вона нічим йому не зобов'язана, не має медичної освіти та не є співробітником правоохоронних служб, вона звинувачує себе. Ліза звинувачує себе в тому, що не виявила активність трохи раніше, покладаючись на відповідальність і обов'язки тих, хто повинен цим займатися.
Дівчина просить розповісти про інцидент максимальна кількість людей. На щастя Ліза тримає свої обіцянки - вона пообіцяла піар приватній клініці Healthy&Happy Україна, яка здійснює прийом по запису.

Опубликовано: 24.04.2013 21:56

Смерть около клиникиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia