Читай.net     
♦ Происшествия

Третє поховання

Третє поховання

19 квітня в Червоному Лучі була проведена чергова ексгумація праху загиблої 19-річної Тетяни Нестеровой. Рідні сподіваються, що більше тривожити спокій померлої не доведеться, щоб відновити картину смерті і знайти справедливість.
У присутності понятих, експертів і судмедексперта була витягнута труна і відкритий для відбору останків. Цю процедуру виконав експерт, після чого труна була похована утретє. Уся процедура виконана в повній відповідності з КПК України. За словами матері загиблої, чекати результати повторної експертизи доведеться близько трьох років, тому що черга на неї занадто велика.
Нагадуємо, що влітку минулого року при загадкових обставинах в Червоному Лучі загинула 19-річна Тетяна. Тіло знайшли біля її будинку з множинними тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості. Різана рана від скроні до шиї, множинні переломи тазу і ребер не були сумісними з життям. Хоча перша судмедекспертиза дала укладення: смерть настала від розриву між другим і третім шійними хребцями.
Батьки підозрювали, що до смерті причетний син місцевого судді - Костянтин Бойко. Тому мати наполягла на порушенні кримінальної справи і дала згоду на ексгумацію дочки. У кінці серпня була проведена перша ексгумація, після чого в листопаді кримінальна справа була закрита. Але мати наполягла на повторній процедурі незалежної судмедекспертизи в Києві, вимагаючи правосуддя.

Опубликовано: 20.04.2013 21:03

Третье захоронениеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia