Читай.net     
♦ Происшествия

Авіакатастрофа в Донецьку

Авіакатастрофа в Донецьку

13 лютого в Донецьку стався крах літака Ан- 24 під час приземлення в міжнародному аеропорту. Літак впав за межами злітної смуги, і від удару судно перекинулося, а корпус розколовся на частини. За уточненими даними, на борту знаходилися 52 людини разом з екіпажем. З них загинули п'ять, а госпіталізовано дев'ятеро. Цей рейс перевозив фанатів і любителів футболу на матч між дортмундской "Боруссією" і донецьким "Шахтаром" у рамках Ліги чемпіонів.
Комісія, що розслідувала причини аварії, повідомила, що катастрофа сталася унаслідок втрати швидкості літака під час посадки. Олександр Вілкул, віце-прем'єр-міністр України, заявив, що винен екіпаж. За його словами, командир повітряного судна узяв на себе відповідальність за безпеку польоту і прийняв рішення виконати його без інструктора, але переоцінив свої можливості і довів до катастрофи ситуацію, що вийшла з-під контролю. Також Вілкул повідомив, що на дії екіпажа ніякі сторонні особи не впливали.
Дії диспетчерів Донецького аеропорту виконувалися правильно, відповідно до інструкцій, система посадки працювала нормально, а дані про погоду отримані членами екіпажа від метеорологів своєчасно.
Стало відомо, що під час польоту на борту повітряного судна знаходилося дев'ять незареєстрованих пасажирів, що є порушенням Правил повітряних перевезень і Повітряного кодексу України.

Опубликовано: 17.04.2013 21:21

Авиакатастрофа в ДонецкеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia