Читай.net     
♦ Происшествия

Подробиці гучної справи

Подробиці гучної справи

На Сумщині вітчим, постійно ґвалтував 14-літню дочка, робив це з згоди мами. Факт насильства над дитиною був розкритий вчителями дівчинки. В останні пару місяців вони не впізнавали ученицю. Жваву емоційну Олену як ніби зробили іншою людиною. Вона змінилася після повернення з канікул.
Тамара Слукину, директор школи-інтернату, в якому вчилася дівчинка розповіла: "Виявляється, цей негідник користувався дівчинкою з серпня місяця, найжахливішим, неприродним способом постійно ґвалтуючи дитини".
Правоохоронці затримали вітчима Олени. Той заперечував насильство, але, під час спілкування сам на сам з падчеркою не втримався.
Затриманий зізнався: "Коли я язував її, вона плакала, просила не чіпати, але тоді я вже не усвідомлював свої дії".
У міліції злочинець розповів, що поглумився в перший раз перед 14-річчям дівчинки. Мати дізналася про події, але наказала дочки мовчати.
Сергій Якобі, керівник Глухівського відділення сказав: "Після першого зґвалтування повідомила про те, що трапилося матері, мати через кілька днів після дня народження вигнала співмешканця з дому. Через 2-3 дні, він походив і прийшов, і вона його спокійно прийняла тому. Ще ґвалтував її на зимових канікулах, і з зими вона виходить завагітніла".

Опубликовано: 07.04.2013 18:51

Подробности громкого делаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia