Читай.net     
♦ Происшествия

Мазурок - рецидивіст

Мазурок - рецидивіст

Кримінальна справа з приводу розстрілу охоронців в гіпермаркеті "Караван" наближається до завершення. Досудові розслідування закінчені. У прокуратуру Києва спрямований матеріал, очікується закриття кримінального виробництва у зв'язку із смертю підозрюваного Ярослава Мазурка. За результатами експертиз і свідчень свідків з'ясувалося, що Мазурок міг фігурувати ще у ряді злочинів, що вважалися раніше нерозкритими.
Джерела в правоохоронних органах повідомили журналістів, що існує ще як мінімум шість злочинів, які можна об'єднати в одно справу і звинуватити Мазурка в усіх цих епізодах. По матеріалах цих справ 3 замахи на вбивство і 11 убитих чоловік. Перше вбивство відбулося в 2004 році, коли в Оболоні був холоднокровно убитий прапорщик держслужби охорони Нагорнюк і сержант Скоболь. Обидва прибутки в одну квартиру за тривожним викликом, але були розстріляні.
Два наступні злочини скоєні в 2009 році, коли саморобними кулями були розстріляні циганка і її дитина, а також піддався нападу чоловік. У 2010 році без причин убита жінка-бомж аналогічного виробництва кулями. У прокуратурі вважають, що Мазурок, можливо, випробовував свої кулі або мав психічні відхилення і таким чином розряджав напругу.
Єдиний корисливий, так би мовити, мотив видимий у вбивстві "чорних" археологів в 2009 році, коли був викрадений дорогий металошукач. У інших випадках у загиблих нічого не пропадало.

Опубликовано: 06.04.2013 17:27

Мазурок – рецидивистВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia