Читай.net     
♦ Происшествия

Свавілля на ринку будівництва

Свавілля на ринку будівництва

У Києві відбулася прес-конференція "В Україні нова житлова афера: інвестори без житла, субпідрядники - без грошей", на якій виступив Павло Василевський, директор приватного підприємства "Під ключ". Він оголосив про рейдерську атаку на його компанію і житловий будинок, що будується нею, по вулиці Щербакова в Києві.
- Ось вже більше десяти років ми на ринку житла і ввели в експлуатацію не один десяток будинків. Те будівництво, на яке здійснена атака рейдерів, майже закінчене, вже починається видача посвідчень про право власності на приміщення. І в той же час ми дізнаємося, що відносно нашого підприємства вже розпочата процедура оголошення банкрутства - повідомив Василевський.
Далі він розповів, що пару років назад у його компанії виникли проблеми з компанією "Центренергобуд", що була субпідрядником. Вона завищила вартість виконаних ними робіт на 18 мільйонів гривен. Цією справою зайнялося Головне слідче управління МВС. І відбувається це по упередженню проти Василевського, вважає він сам. Слухати думки Василевского ніхто не хоче, правоохоронці діють в інтересах опонентів. А в результаті страждають ті, хто вклав гроші у будівництво, і чекають свого житла.
Глава правозахисної організації Богдан Хмельницький вважає, що в країні відбувається свавілля, яке проявляється ось такими тупими рейдерськими атаками. Страждають люди, і доки вони не об'єднаються проти беззаконня, вони продовжуватимуть втрачати накопичені і вкладені у будівництво засоби.

Опубликовано: 04.04.2013 19:40

Произвол на рынке строительстваВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia