Читай.net     
♦ Происшествия

Крадійство у особливо великих розмірах

Крадійство у особливо великих розмірах


У Мелітопольському районі є село Долінське, в якому мешкає людина, що поставила під загрозу життя своїх односельців. Правоохоронці виявили факт розкрадання природного газу на суму близько півмільйона гривен. При цьому на карту були поставлені життя односельців "майстра". Він змонтував таку систему, що нагадувала бомбу повільної дії. Головний інженер ВАТ "Мелітопольгаз" Олег Квач розповів:
- Приватна особа проводила розкрадання газу, встановивши трійник між лічильником і редуктором і під'єднавши до нього шланги. Газ підводився до саморобних пальників, які були розташовані на території частки будинку в теплиці. На особу грубі порушення в установці, що могло привести до трагедії. Якщо припустимо, пальник потух, то накопичення газу неминуче привело б до вибуху. Крім того, "Мелітопольгаз" зазнав збитків у розмірі 470-480 тисяч гривен, оскільки розкрадання тривало близько двох років. Сума збитку визначена по спеціальних методиках і відповідно до характеристик вузла редукування.
Як же виявився розкрадач? Під час планової перевірки. З 200 абонентів села 40 виявилися під підозрою, а підтвердилося 25 випадків. Тобто "Кулібін" і сам розкрадав, і інших навчив. Головний порушник відключений від споживання, а іншим доведеться сплатити заміну зіпсованих приладів, а також платити державі штрафи, розміри яких визначатиме постачальник "блакитного" палива.

Опубликовано: 02.04.2013 19:44

Воровство в особо крупных размерахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia