Читай.net     
♦ Происшествия

На стоянку з рушницею

На стоянку з рушницею

Вчора в депо номер один Франківського району, на вулиці Городоцькій, стався інцидент. Власник автотранспорту, який був евакуйований відмовився підписати розписку про отримання машини. Потім обурився, що йому не віддають транспортний засіб без підпису і спробував вирішити ситуацію інакше - рушницею.
ТОВ "Секьюріті" повідомив про це журналістам «Погляд».
Михайло Лопатинський, охоронець депо розповів: «Інцидент стався о пів на дванадцяту вечора. Прийшов чоловік за своїм евакуйованим автотранспортом і каже «Я прийшов за машиною». Я, відповідно, запитав, яка машина. Він мені - білий Ford. Після чого він узяв в руки документи на розписку і заявив, що підписувати нічого не буде».
Потім, зі слів охоронця, чоловік розвернувся і попрямував на стоянку, поламав колодку і вигнав авто до головних воріт, потім став вимагати відкрити ворота, але охоронець відповів відмовою.
Лопатинський сказав: «Після того, як я йому сказав, що не випущу його, поки він мені не підпише розписку, чоловік пішов до машини, витягнув рушницю і почав погрожувати, що якщо не відкрию - знесе колодку».
Дуже скоро чоловік був затриманий.

Опубликовано: 28.03.2013 16:20

На стоянку с ружьемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia