Читай.net     
♦ Происшествия

Нехай мама почує, нехай мама прийде…

Нехай мама почує, нехай мама прийде…

У Київському домі малятка "Берізка" гучна подія, що обурила і уразила багатьох. Жінка із сплячою двотижневою дитиною увійшла швидко до будівлі, поклала малюка на диван в іграшки, поруч поклала памперси, дитячу їжу, медикаменти і швидко втекла, ніким не помічена. Тільки коли хлопчик почав плакати, на крик збіглися співробітники і почали діяти: викликали міліцію, головлікаря, стали оглядати дитину. Правоохоронці знайшли поряд з дитиною довідку з даними матері, де була вказана прописка. Тепер робляться дії з розшуку і затримання жінки, якій загрожує до 3 років в'язниці за скоєне.
Газета "Комсомолка" вирішила самостійно з'ясувати, що це за жінка. Виявилось, що вона народжувала в столичному пологовому будинку №3, і її запам'ятали медпрацівники. Доля у жінки дуже важка. У Київ вона приїхала на заробітки з Сімферополя. У 5 років її усиновили, тому що кинули батьки. Приймальні обходилися з дівчинкою жорстоко, били, знущалися. І як тільки дівчинка підросла, то пішла з будинку і стала підробляти, де тільки можна. Тепер поступила зі своєю дитиною також, як поступили з нею. Але медики вважають, що жінка повернеться за малюком.
Головний лікар "Берізки" Олександр Могильний упевнений, що не будь у жінки проблем, вона ні за що не кинула б дитину. Занадто вже дбайливо вона його залишила. Швидше за все, через час вона одумається, розкається і повернеться за своїм малюком.

Опубликовано: 16.03.2013 17:01

Пусть мама услышит, пусть мама придет…Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia