Читай.net     
♦ Происшествия

Нелюдське напад на сім'ю

Нелюдське напад на сім'ю

У нічний час троє грабіжників у масках напали на підприємця, батька і дружина. Прес-служба МВС повідомила про це Магнолії-ТБ. Подія мала місце в Хмельницькій області.
Як відзначили правоохоронні органи, 3 невстановлених осіб у масках, зламали і пошкодили вхідні двері, потім проникли в будинок в Старокостянтинові, і там вчинили напад на господаря будинку, дружину і малолітніх дітей у віці дев'яти і шести років.
Відповідальна особа в МВС розповіло: «Родина займалася підприємництвом, а саме продавала квіти. Щоб подолати опір, нападники зв'язали руки і ноги скотчем всім постраждалим, навіть двом дітям, при цьому погрожуючи пістолетом. Грабіжники заволоділи грошима постраждалих в сумі 70 тисяч доларів США, 700 гривень і мобільним телефоном, після чого з місця події зникли. В результаті нападу глава сім'ї отримав тілесні ушкодження у вигляді ударів м'яких частин особи, ЧМТ, травми живота, рваних ран волосистої частини голови. Швидше за все зловмисники побили його, щоб дізнатися, де заховані гроші».
Слідчий відділ почав досудове розслідування по частині 4 статті 187 Кримінального Кодексу України.

Опубликовано: 13.03.2013 17:17

Бесчеловечное нападение на семьюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia