Читай.net     
♦ Происшествия

Умовно за розтління

Умовно за розтління


На Україні стався випадок вступу в інтимний зв'язок між священиком і підлітком. Суд, що відбувся у цій справі, ухвалив вирок священикові - два роки умовно. І свою провину молодий священик на суді визнав.
Скандал розгорівся восени минулого року в Рівненській області, в селі Витків. Священик УПЦ (Московського патріарха) був звинувачений 15-річною школяркою в сексуальному домаганні. Галина розповіла про це матері, а мати у свою чергу написала заяву в міліцію і стала ініціатором розслідування. Зовсім скоро з'ясувалося, що 15-річна Галина і 22-річний Микола вступили в статевий зв'язок з обопільної згоди. Тоді мати забрала заяву з міліції. І у зв'язку з цим обставиною справа була перекваліфікована в статтю "Статеві стосунки з обличчям, що не досягло статевої зрілості".
Місцеві жителі, що побажали залишитися невідомими, розповіли, що Галина сама була винна багато в чому. Так, священнослужителя виправдовувати ніхто не збирався, він теж поступив не по совісті і сану. Але дівчинка бігала до священика і робила йому знаки уваги. А в ніч уявного "згвалтування" Микола випив, а Галина тут же підвернулася під руку, як мовиться.
Священика усунули від обов'язків, а в грудні пройшли чутки, що він взагалі покинув Витків, поїхавши до вагітної дружини. Правоохоронні органи впродовж року спостерігатимуть за поведінкою священика. І якщо все буде нормально, то можливо, що прокуратура пом'якшить вирок.

Опубликовано: 12.03.2013 20:46

Условно за растлениеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia